Kwiaciarnia w Poznaniu

Poczta Poznań Kwiatowa:

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu naszą kwiaciarnię internetową w Poznaniu. Wykorzystując najnowsze metody technologiczne codziennie tworzymy nowe udogodnienia na naszej platformie, by zapewnić naszym klientom sto procent komfortu podczas korzystania z naszej strony i po to, by nasz interfejs był jeszcze bardziej intuicyjny i przejrzysty. Przesyłki realizujemy w podobny sposób jak Państwa pobliska poczta. Kwiatowa Przesyłka dokłada wszelkich starań, by nasi klienci byli zadowoleni podobnie jak odbiorcy zamawianych przez nich niespodzianek. Ograniczamy się do minimum formalności, a metody płatności (Tpay, PayPal, PayU) dostępne na naszej stronie są tak ekspresowe, że cała operacja może zostać sfinalizowana w ciągu zaledwie kilku minut. Tradycyjny przelew również nie jest problemem, jednak w wypadku, gdy przesyłka ma dotrzeć do odbiorcy jeszcze tego samego dnia, prosimy o przesłanie na nasz adres mailowy potwierdzenie przelewu, na podstawie którego będziemy mogli zaakceptować Państwa płatność.

Wyślij kwiaty do Poznania już dziś i przekonaj się o rzetelności naszej firmy!

Dostawa kwiatów jest realizowana w każdy dzień tygodnia (również w niedziele) w godzinach 8:00-20:00 z zachowaniem 2 godzin rezerwowych na dostarczenie świeżych wiązanek przez naszych dostawców. Kurier kwiatowy zadba o to, by odbiorca otrzymał zamówione przez Państwa kwiaty i dlatego w przypadku, gdy odbiorcy nie zastanie pod adresem wskazanym przez Państwa w formularzu, kontaktuje się z adresatem w celu ustalenia godziny lub innego adresu dostawy (który nie może znajdować się poza miastem wskazanym w formularzu). Państwa bliscy nie są uprzedzani o tym, że otrzymają przesyłkę, w której znajdują się kwiaty. Wrocław to jedno z miast, w którym nasi dostawcy informują, że dzwonią z firmy kurierskiej i mają przesyłkę dla odbiorcy i dodają, że nie znają jej zawartości, by nie zepsuć niespodzianki.

Nasze kwiaty dostarczane są do Wrocławia, całego województwa dolnośląskiego, Polski, a nawet do poszczególnych krajów na całym świecie! Wysyłka kwiatów za granicę powinna zostać zlecona i opłacona przynajmniej jeden dzień przed planowanym doręczeniem. Kwiaty z dostawą do Wrocławia to niezwykle popularna forma przekazania głębokich uczuć, podziękowań, gratulacji i wielu innych wiadomości za pomocą pięknych, bajecznie kolorowych roślin. Dodatkową gratką dla zainteresowanych przedsiębiorstw jest możliwość uzyskania zniżki na produkty do 20% na pojedyncze zamówienia lub zniżek na większe zamówienia, które rozpatrywane są po kontakcie telefonicznym lub mailowym z naszym biurem obsługi.

Posiadamy ofertę na okazje takie jak np. Dzień Babci, Dzień Matki, Dzień Kobiet, Walentynki, Dzień Dziadka, Boże Narodzenie, Wielkanoc lub Narodziny Dziecka. Utworzyliśmy również podział ze względu na gatunek kwiatów, który znaleźć można na stronie naszej kwiaciarni online w zakładce "Kwiaty". Kwiaty na zamówienie są dostępne dla wszystkich posiadających konta w polskich i zagranicznych bankach i dodatkowym atutem jest posiadanie przez nasz wspomnianych wyżej form płatności, które klient może dopasować do własnych możliwości. 

Prócz standardowych, okolicznościowych aranżacji posiadamy także kwiaty na pogrzeb (wiązanki pogrzebowe, wieńce pogrzebowe, bukiety pogrzebowe), dostarczane również na grób osoby zmarłej lub ceremonię pogrzebową. W tak trudnych chwilach nie zawsze mają Państwo możliwość uczestniczenia w tej ważnej uroczystości, jednak obecność zamówionych przez Państwa kwiatów z pewnością odzwierciedli fakt, że bliska osoba nie była Państwu obojętna. 

Kolejną propozycją naszej firmy są wyjątkowe prezenty, które mogą Państwo zamówić na naszej stronie. Zestawy upominkowe kosze delikatesowe są tworzone przez nasz doświadczony i kreatywny personel, który zawsze odpowiednio przystraja i zabezpiecza Państwa zamówienia. Nasza kwiaciarnia wysyłkowa wysyła prezenty za pośrednictwem zewnętrznej firmy kurierskiej i są one dowożone do adresata nawet następnego dnia. 

Składanie zamówień na naszej stronie jest prostsze niż wysłanie listu pocztą. Kwiatowa Przesyłka to ceniona i znana marka, ale również działalność mająca na celu sprawienie przyjemności Państwa bliskim. Z tego względu udostępniamy Państwu pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z zamawianiem na naszej stronie od poniedziałku do piątku od 8 do 20 oraz w soboty od 8 do 16. Nasi konsultanci z chęcią pomogą Państwu i odpowiedzą na wszystkie pytania przez telefon lub odpisując na wiadomości mailowe!


Witamy Państwa w naszej poczcie florystycznej, kwiatowej przesyłce w Poznaniu. Kwiatowa Przesyłka Poznań to gwarancja jakości dostawy. Kwiaciarnia internetowa Poznań realizuje dostawy na podany przez klienta adres na terenie całej Polski. Cenimy czas naszych klientów, dlatego nasza kwiaciarnia wysyłkowa Poznań gwarantuje dostawę kwiatów i upominków na czas. Spraw by na twarzy ukochanej osoby pojawił się uśmiech podarowując jej kwiaty przez Internet. Oferta Kwiatowej Przesyłki obejmuje również wiązanki pogrzebowe Poznań oraz wieńce pogrzebowe Poznań. Kwiaty na pogrzeb dostarczamy punktualnie w dniu złożenia zamówienia, pod wskazany przez klienta adres, nawet na cmentarz i do Kościoła. Kwiaciarnia online Poznań oferuje szeroki wybór kwiatów i prezentów na różne okazje, m. in.: kwiaty z okazji urodziny, imienin, rocznicy, podziękowań. W naszej ofercie znajdą Państwo także kwiaty na Dzień Kobiet, Dzień Matki, Dzień Babci oraz na Walentynki. Kwiaty na Dzień Matki oraz kwiaty na Dzień Babci to urocze bukiety tworzone z różnych kompozycji kwiatowych, wśród których najbardziej popularne są bukiety mieszane. Kwiaty na Dzień Kobiet to idealny prezent dla wyjątkowych kobiet. Natomiast jako kwiaty na Walentynki polecamy piękne bukiety przygotowane z ponadczasowych czerwonych róż. W zależności od okazji i osoby, którą chcecie Państwo uszczęśliwić przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa bardzo duży wybór bukietów, żeby ułatwić Państwu wybór tego najlepszego. Wysyłka kwiatów Poznań to idealny sposób na dostarczenie kwiatów w przypadku naszej nieobecności na ważnej uroczystości lub okazji. Bardzo serdecznie zapraszamy do zakupów! Zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj się sam jak piękne i urocze są nasze bukiety!

Zamawiający może otrzymać dokument sprzedaży. Faktury w formie papierowej dostarcza lokalna poczta. Kwiatowa Przesyłka Rzeszów wysyła dokumenty również w wersjach elektronicznych na adres mailowy podany w zamówieniu.

 

 

Przelew wyślesz pocztą, Kwiatowa Przesyłka Poznań
zadba o punktualną dostawę i świeże kwiaty.


ul. Saperska 46a
61-440 Poznań

Godziny otwarcia:
 Dni robocze: 08:00-18:30
Sobota: 09:00-14:00
Święta: Nieczynna

 

         

 

Poczta z kwiatami Warszawa | Poczta z kwiatami Kraków| Poczta z kwiatami Łódź | Poczta z kwiatami Wrocław | Poczta z kwiatami Poznań | Poczta z kwiatami Gdańsk | Poczta z kwiatami Szczecin | Poczta z kwiatami Bydgoszcz | Poczta z kwiatami Lublin | Poczta z kwiatami Katowice | Poczta z kwiatami Białystok |Poczta z kwiatami Gdynia | Poczta z kwiatami Częstochowa | Poczta z kwiatami Radom | Poczta z kwiatami Sosnowiec | Poczta z kwiatami Toruń | Poczta z kwiatami Kielce | Poczta z kwiatami Gliwice | Poczta z kwiatami Zabrze | Poczta z kwiatami Rzeszów | Poczta z kwiatami Bytom | Poczta z kwiatami Olsztyn | Poczta z kwiatami Bielsko - Biała | Poczta z kwiatami Ruda Śląska | Poczta z kwiatami Rybnik | Poczta z kwiatami Tychy | Poczta z kwiatami Dąbrowa Górnicza | Poczta z kwiatami Gorzów Wielkopolski | Poczta z kwiatami Płock | Poczta z kwiatami Elbląg | Poczta z kwiatami Koszalin


Akceptuj

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej.